خوش آمديد

عکس کده - سایت تفریحی سرگرمی

http://www.photoname.ir/

عکس کده - سایت تفریحی سرگرمی - مطالب ارسال شده توسط admin

سایت تفریحی سرگرمی شامل عکس نوشته,استیکر,بازیگران,فیلم سینمایی,رمان,آهنگ,اسم نوشته,مدل مانتو و لباس,برنامه و بازی های اندروید,کتاب و رمان,پروفایل نام ها,مدلینگ

سایت تفریحی سرگرمی شامل عکس نوشته,استیکر,بازیگران,فیلم سینمایی,رمان,آهنگ,اسم نوشته,مدل مانتو و لباس,برنامه و بازی های اندروید,کتاب و رمان,پروفایل نام ها,مدلینگ

خلاصه مطلب:

برخلاف همه شانس ها ، بازی های Telltale باز می گردند. پس از گذراندن سال 2018 ، این استودیو در تابستان دوباره مدیریت جدیدی را تجربه کرد و در The Game Awards آن اعلام شد که گرگ در بین ما 2 دوباره به تولید رسیده است . این بازی احتمالاً هنوز راه دور نیست ، اما در این میان ، ما در حال بدست آوردن نسخه Telltale Batman Shadows Edition ، یک مجموعه جدید گرافیکی به روز شده از دو فصل اول Batman: The Telltale Series هستیم. در زیر می توانید ظاهر جدید سریال را ببینید.


 

ادامه مطلب گزارش کد : 2272
آنچه که شما باید در مورد شب یلدا بدانید
خلاصه مطلب:

شب یلدا چیست؟

یلدا به معنی تولد است. شب یلدا یک جشن زیبا باستانی ایرانی است. ایرانیان طولانی ترین و تاریک ترین شب سال یا انقلاب زمستانی را جشن می گیرند. این شب طبق تاریخ تقویم گرجستان 20 تا 21 دسامبر است. باید اینجا اضافه کنم که ما در ایران از یک تقویم متفاوت ، تقویم ایرانی استفاده می کنیم. مطابق این تقویم ، شب یلدا آخرین شب روز پاییز یا "شب افتتاح دوره چهل روزه اولیه سه ماهه زمستان" است.

 

ادامه مطلب گزارش کد : 2271
تعبیر خواب تنفر داشتن از کسی
خلاصه مطلب:

این خواب را که از شخص خود متنفر هستید ، نشان دهنده بیزاری و بی علاقه بودن شما برای آن شخص است. شما احساس نارضایتی یا پرخاشگری می کنید و احساس می کنید که این شخص به شکلی کمتر از افتخارآمیز عمل کرده است.

خواب دیدن اینکه از دیگران بیزار هستید ، نشان می دهد که ممکن است نظرات و عقاید خود را در مورد دیگران مجبور کنید. شما به دیگران به روش اشتباه مالش می دهید.

ادامه مطلب گزارش کد : 2270
تعبیر خواب دزدیده شدن
خلاصه مطلب:

خواب دیدن آدم ربایی نشانگر این است که شما تحت شرایط خود یا شخصی دستکاری می شوید. شما فاقد کنترل زندگی خود هستید.

دیدن آدم ربایی در خواب ، احساس ناامیدی را نشان می دهد.

خواب دیدن اینکه آدم دیگری را ربوده می شود ، دلالت بر این دارد که شما در حال نگه داشتن چیزی هستید که باید بگذارید. ممکن است شما نظرات و عقاید خود را در مورد دیگران مجبور کنید

ادامه مطلب گزارش کد : 2269
موزیک «دیوونه» با صدای آرش_وثوقی
خلاصه مطلب:
ادامه مطلب گزارش کد : 2268
دانلود موزیک جدید مرور_خاطرات با صدای محسن_ابراهیم_زاده
خلاصه مطلب:
ادامه مطلب گزارش کد : 2267
دانلود اهنگ جدید علیرضا طلیسچی - بام نبود کسی
خلاصه مطلب:
ادامه مطلب گزارش کد : 2266
دانلود اهنگ جدید ارون افشار به نام شب رویایی
خلاصه مطلب:
ادامه مطلب گزارش کد : 2265
دانلود رایگان بازی Golf It برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

هر نقشه دارای ویژگی های گیم پلی منحصر به فرد و زیبایی شناسی مختلف است. هر دارایی از هر منطقه و موارد دیگر در داخل ویرایشگر چند نفره در دسترس شما خواهد بود و شما می توانید همه آنها را با هم مخلوط کنید تا نقشه خواسته های خود را ایجاد کنید در حال حاضر بیش از 1.800 اشیاء قابل نصب در داخل ویرایشگر چند نفره وجود دارد.

 

ادامه مطلب گزارش کد : 2264
دانلود رایگان بازی Narcos: Rise of the Cartels برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

طرف و متحد خود را با DEA یا برعکس طرف با Narcos انتخاب کنید. مکانهای قابل تشخیص را از این نمایش کاوش کنید و در وقایع مهم و مهم در جهان و نبردهایی که جنگ را تعریف می کند و تغییر جنگ با مواد مخدر است ، نقش ایفا کنید. تیم خود را از انواع نقش های خاص کلاس تشکیل دهید ، به شخصیت های پیشرو بپیوندید ، مهارت های خود را ارتقا دهید و در مبارزات به نوبه خود مبتنی بر وحشیانه شرکت کنید ، جایی که اقدامات شما نتیجه ای خواهد داشت.


   

ادامه مطلب گزارش کد : 2263
دانلود رایگان بازی SD GUNDAM G GENERATION CROSS RAYS برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

شما تیمی را که ایجاد کرده اید به دست می گیرید و در عرصه های شبیه سازی شده در فضا و سطح زمین با مخالفان بی شماری شروع به مبارزه خواهید کرد. در بیشتر موارد ، اینها مخالفان قدرت برابر با شما خواهند بود ، اما شما در شکست دادن آنها موفق نخواهید شد ، فقط بر قدرت و توانایی صدای ضربات متمرکز هستید. باید به حیله گری ، نبوغ متوسل شوید. تاکتیک های مختلف و موارد دیگر


   

ادامه مطلب گزارش کد : 2262
دانلود رایگان بازی SINNER: Sacrifice for Redemption برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

یک جنگجو تنها در ساحل عجیبی ایستاده ، ذهنش ابریده و گذشته اش فراموش شده است ، اما یک نیروی غیرقابل توقف او را سوق می دهد. او آدم است ، گناه بزرگ و گناه بزرگی است که توسط قدرتها به اندازه مخفی تر و وحشتناک به این مکان کشیده شده است . به عنوان خانه خود ، پادشاهی کاوانیان ، در حال طاغوت است ، آدم باید در یک تلاش ناامید کننده برای رستگاری با یک سری محاکمه روبرو شود.


 

ادامه مطلب گزارش کد : 2261
دانلود رایگان بازی FNaF World برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

کنترل فرد و باند را بر عهده بگیرید ، زیرا آنها در جستجوی دنیای زیر جهان ، دنیایی را نشان می دهند که منعکس کننده اعمال و اعمال "flipside" است ، جایی که همه چیز درهم ریخته و شکسته شده است. تیم خود را عمیق تر به این دنیای دیجیتالی هدایت کنید تا منبع این اشکالات و هیولاها را پیدا کنید و آن را به آنچه برای یک پناهگاه امن ساخته شده است بازگرداند. اما مراقب باشید ، در پشت پرده ممکن است چیزی حتی بدتر از آن کشیده شود. .

   

ادامه مطلب گزارش کد : 2260
دانلود رایگان بازی The Messenger برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

ارتقاء شخصیت ها ، توانایی های جدید ، سطح پنهان و مسیرهای انشعاب برای کشف. طنز ، انیمیشن ها و پس زمینه های 8 بیتی و 16 بیتی را با روحیه کلاسیک طراحی کرده است. بازیگران بیاد ماندنی از افراد شرور ، کارفرمایان و همکاران. موسیقی متن فیلم اصلی توسط آهنگساز مشهور chiptune Rainbowdragoneyes ، دست ساز با استفاده از Famitracker.

  

ادامه مطلب گزارش کد : 2259
دانلود رایگان بازی Overcrowded: A Commute ‘Em برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

می توانید اولویت ها را تنظیم کنید ، برنامه استراحت را انجام دهید یا فقط آنها را بصورت دستی مستقر کنید. اتاق کار خود را به خوبی مجهز کرده و کارمندان خود را در سطح خود قرار دهید و می توانید ایستگاه لوله را به عمق جدید برسانید. مسافرین مانند شما و من نیازهایی دارند. خطرات یک ایستگاه بد راه اندازی شده - تأخیر ، گرما ، خاک ، موش - بر وضعیت روانی آنها و شهرت ایستگاه شما تأثیر می گذارد. هودلوم ها و وانت هایی که سعی می کنند عملکرد شما را مختل کنند ، مراقب باشید همه چیز از تخلیه بنزین ، سوخت گیری ژنراتور ، برق ، جمع آوری بستر ، گرما ، هوش مصنوعی مسافر ، قیمت فروشگاه ، سهام و فعالیت های کارکنان تا سطح فردی شبیه سازی می شود.

 

ادامه مطلب گزارش کد : 2258
دانلود رایگان بازی Heavy Rain برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

هر یک از چهار شخصیت با انگیزه های خاص خود را دنبال می کنند. با اعمال مستقیم آنها ، باید جلوی قاتل را بگیرید که از یک قربانی جدید ادعا کند. چگونگی پایان این داستان کاملاً به عهده شماست. این یک تلاش تعاملی معمولی است که در آن شما باید به مطالعه مکانها ، جستجوی اشیاء کلیدی ، برقراری ارتباط با شخصیت های مختلف ، گزینه های پاسخگویی ، انتخاب اقدامات مختلف ، متناسب با سناریوی بازی بپردازید و کارهای دیگری انجام دهید. خود بازی کاملاً زیبا و واقع بینانه است ، محیط بسیار جزیی به نظر می رسد و آنچه در صفحه اتفاق می افتد گاهی به نظر می رسد که این یک بازی نیست بلکه یک فیلم واقعی است.

 

ادامه مطلب گزارش کد : 2257
دانلود رایگان بازی Battle Wake برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

حرکت قصه های بلند از 4 Lords دزدان دریایی وحشتناک در حالت کمپین 1-2w Battlewake را با تجربه و طلا با پویا ، Battlewake Free Download PC Game Repack-Games.com پویا کنید. اهداف بی پایان در حالت جنگ 1-4p در آغوش گرفتن زندگی دزدان دریایی در غارت 2-10p PvP deathmatch placker با هر نهایی نهایی منحصر به فرد Pirate Lords جزر و مدی را به نفع خود بدست آورید: سونامی های قدرتمند را رها کنید ، کشتی های دشمنان را بفرستید که در ماسه سنگ ها پرواز می کنند ، قلاب های استخوانی را نابود کنید ، و به معنای واقعی کلمه Kraken را آزاد کنید.

 

ادامه مطلب گزارش کد : 2256
دانلود رایگان بازی Command & Conquer: Generals Zero Hour برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

برای پیروزی ، حتی با تجربه ترین جانباز ژنرال C&C باید تاکتیک ها و راهکارهای جدیدی را کشف کند تا از این سلاح ها استفاده کامل کند و یاد بگیرد و از ضد کشنده ترین سلاح های جهان دفاع کند. با افزودن واحدهای جدید ، ساختارها و کنترلهای به روزرسانی به علاوه ارتقاء یافته ، افتخارات نبرد و انواع ویژگی های جدید آنلاین - Command & Conquer Generals Zero Hour قدرت بازیهای مورد نیاز خود را برای تسلط جهانی به بازیکنان می بخشد. شامل v1.8 و 1.4 (صفر ساعت).
 

ادامه مطلب گزارش کد : 2255
دانلود رایگان بازی Fantasy General II: Invasion برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

لژیون امپریال غربی برای روبرو کردن با مهاجمان کوهستانی فرستاده شد و با کمک قبیله های مرزی ایسل و ماچنار ، پادشاه عالی برنان را در نبرد Wyrm's Pass کشت. پیمانی منعقد شد که هر طایفه ای را برای بازگشت به صلح ممنوع می کند. از آن زمان تاکنون ، هیچ شاه عالی برای متحد کردن قبایل وجود نداشته است ، و آنها به نزاع و هجوم در بین خود افتادند. در این روزهای تاریک قبیله شما توسط فالیر یک چشم ، جنگجوی مشهور رهبری اداره می شود. شما فرزند او و وارث منصوب هستید و مشتاق هستید که نعمتهای خود را به شورای قبیله و پدرتان اثبات کنید

 

ادامه مطلب گزارش کد : 2254
دانلود رایگان بازی Creature in the Well برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

مخلوق کردن موجودات: از بسیاری از چالش های ایجاد شده توسط مخلوق فرار کرده و در نبردهای پیچیده و ماهرانه ای با آن مقابله کنید. Dungeon-crawler: هنگام باز کردن هشت سیاه چال دستی دستی ، هر کدام مملو از تم های گیم پلی منحصر به فرد ، بازشدنی ها و اسرار برای کشف است ، عمیق تر به داخل کوه بروید. بیش از 20 مورد منحصر به فرد: Playstyle خود را با سلاح ها و لباس های به روزرسانی شده تغییر دهید که نحوه بازی را تغییر می دهد.

   

ادامه مطلب گزارش کد : 2253
دانلود رایگان بازی  Citizens of Space برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

شما انسان کاملی را برای کار پیدا کرده اید در حقیقت ، من در رده سوم به رای دوم-احتمالاً به حل-یک-میانگرایی- رمز و راز رای داده شد. نذر می کنم که من با تمام توان خودم به عنوان سفیر محترم زمین عمل خواهم کرد تا زمین را کنار هم بگذارم و دریابم که چه کسی مسئول است! شهروندان زمین به من بستگی دارند زمین ناپدید شد و جای خالی در جای خود شکل گرفت. از بازیگرها دعوت می شود نقش سفیر خاص زمین را بازی کنند ، شخصی که به او سیاره پیدا کرده ، آن را به صورت قطعات تکه تکه می کند و با مقصر آنچه اتفاق افتاده است ، مقابله می کنیم تا دیگر این اتفاق دوباره نیفتد.


  

ادامه مطلب گزارش کد : 2252
دانلود رایگان بازی AI: The Somnium Files برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

بارها و بارها چاقو زده شده بود و چشم چپش بیرون زده بود. Kaname Date از پلیس Police متروپولیتن وارد صحنه می شود. او زن را تشخیص می دهد. ناگهان ، او صدایی را از درون محاصره می شنود. او برای یافتن دختر جوانی وارد ستون اصلی بازی Merry-Go-round می شود. و در دستان او ، یخ خونین یخ را می گیرد


   

ادامه مطلب گزارش کد : 2251
دانلود رایگان بازی GOD EATER 2 Rage Burst برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:
ادامه مطلب گزارش کد : 2250
دانلود رایگان بازی Blair Witch برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

از ذهن خلاق پشت لایه های ترس تحسین برانگیز ، دست اول را بخاطر داشته باشید که ترس می تواند ذهن شما را در داستان اصلی با الهام از عاشقانه سینمایی بلر جادوگر تجربه کند. راه خود را از طریق یک جنگل نفرین یافته که هم زمان و هم مکان را تحریف می کند حرکت کنید. شما به تنهایی نمی روید: شما کنار خود سکوی قابل اعتماد سگ ، گلوله ، دارید. می توانید او را با رفتارهایی تشویق کنید و یا به دلیل سرگردانی او را نظم دهید - اما بدانید که چگونگی انتخاب او برای درمان او بر داستان شما تأثیر می گذارد .

 

ادامه مطلب گزارش کد : 2249
دانلود رایگان بازی Jump King برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

دلیل این امر این است که یک پرش از دست رفته تنها می تواند به سقوط طولانی منجر شود ، و هنگامی که سقوط کردید مجدداً خود را به عقب برگردید مکانیک ها ساده هستند: نگه دارید تا ارتفاع هر پرش را شارژ کنید و رها کنید تا جهش دور شود با وجود سادگی آن برای تسلط بیشتر تمرین خواهد کرد شما باید هر موقعیتی را قبل از پرش با دقت در نظر بگیرید ، زیرا هنگامی که در هوا هستید امکان بازگشت به عقب وجود ندارد

  

ادامه مطلب گزارش کد : 2248
دانلود رایگان بازی فوق العاده Spec Ops: The Line برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

هزاران نفر جان خود را از دست دادند ، از جمله سربازان آمریکایی که برای تخلیه شهر فرستاده شده اند. امروز ، این شهر در زیر ماسه مدفون شده است ، شفاف ترین ویرانی جهان. اکنون ، یک سیگنال رادیویی مرموز از دبی برداشته می شود و یک تیم Delta Recon برای نفوذ در این شهر ارسال می شود. مأموریت آنها ساده است: بازمانده ها و رادیو را برای Evac پیدا کنید. آنچه آنها پیدا می کنند شهری در چنگال جنگ است.

   

ادامه مطلب گزارش کد : 2247
دانلود رایگان بازی Darksiders Genesis برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

هنوز هم با یادآوری وقایع Eden ، WAR و STRIFE وظیفه جدیدی به شما داده شده است - LUCIFER ، پادشاه شیطان مبهم و فریبنده ، قصد دارد با اعطای قدرت به تسلط شیاطین در سراسر جهنم ، ناراحتی را از این توازن درآورد . جنگ و جدال باید این اربابان را شکار کند ، اطلاعات را جمع کند و در نهایت راه خود را با یک توطئه درهم و برهم شیطانی که تهدید می کند برای همیشه تعادل را برهم زده و همه آفرینش را آشکار می کند ، بجنگید.

   

ادامه مطلب گزارش کد : 2246
دانلود رایگان بازی Rogue Legacy برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

باید تریلر را بررسی کنید. این بازی بهتر از من تا به حال می تواند توضیح دهد. اگر واقعاً بخواهید درباره این بازی بخوانید ، پس باید لیست گلول های ما را در زیر ببینید. ماجراجویی تولید شده از رویه. قلعه های جدید را با هر زندگی کاوش کنید. سرکش شخصیت شما می میرد ، اما با گذشت هر کدام ، سلطه شما رشد می کند و قوی تر می شود. تن از صفات منحصر به فرد که باعث می شود هر نمایشنامه ویژه شود. آیا تا به حال می خواستم دچار نارساخوانی شویم؟ اکنون می توانید بیش از 8 کلاس را انتخاب کنید (9)! هر کلاس توانایی های منحصر به فردی دارد که شیوه بازی شما را تغییر می دهد.


  

ادامه مطلب گزارش کد : 2245
دانلود رایگان بازی Telling Lies برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

این فیلم دو سال در زندگی صمیمی چهار نفر را پوشش می دهد که داستان های آنها با یک واقعه تکان دهنده مرتبط است. با تایپ کردن اصطلاحات جستجو ، پایگاه داده را کاوش کنید ، کلیپ هایی را که در آن کلمات صحبت می شوند تماشا کنید و داستان خود را با هم جمع کنید. برخلاف هر چیزی که قبلاً بازی کرده اید ، Telling Lies یک تجربه صمیمی و شدید است . بازی ای که در آن حقیقت تصمیم می گیرید.


  

ادامه مطلب گزارش کد : 2244
دانلود رایگان بازی Renzo Racer برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

شخم زدن از طریق اشیاء غیر قابل تخریب ، پرش از رمپ ها و مراقب سنگ های پراکنده ، درختان افتاده ، یخ سیاه و اسلایدهای نفتی باشید! به جاده ضربه بزنید ، پدال را روی فلز بگذارید و از یک عمل شدید و شایسته یک قهرمان مسابقه واقعی لذت ببرید. آهنگ های خاص یا مسابقات را در برابر اتومبیل های AI و یا همچنین در مقابل یک دوست در حالت محلی 2 بازیکن پخش کنید.

   

ادامه مطلب گزارش کد : 2243
دانلود رایگان بازی ONINAKI برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

وظیفه آنها راهنمایی روحهای سرگردان موسوم به گمشده هاست و به عنوان نگهبانان دنیای زنده و فراتر از آن خدمت می کنند. The Watchers پیوندهایی را که Lost را به این جهان گره می زند ، جدا می کند و آنها را به جهان بعدی ارسال می کند. آنها عواطف زندگی و مردگان را هدایت می کنند. آنها زندگی را بالاتر از همه جایزه می دهند.


   

ادامه مطلب گزارش کد : 2242
دانلود مسیریاب سایجیک - Sygic GPS Navigation 18.4.4
خلاصه مطلب:

دانلود مسیریاب سایجیک - Sygic GPS Navigation 18.4.4

ادامه مطلب گزارش کد : 2241
دانلود Adobe Photoshop Express Premium 6.4.597 اندروید
خلاصه مطلب:

دانلود Adobe Photoshop Express Premium 6.4.597 اندروید

ادامه مطلب گزارش کد : 2240
دانلود بازی PES CARD COLLECTION 3.0.1 اندروید
خلاصه مطلب:

دانلود بازی PES CARD COLLECTION 3.0.1 اندروید

ادامه مطلب گزارش کد : 2239
دانلود بازی Boxing Star 1.9.0 اندروید
خلاصه مطلب:

دانلود بازی Boxing Star 1.9.0 اندروید

ادامه مطلب گزارش کد : 2238
دانلود بازی Candy Crush Soda Saga 1.154.5 اندروید
خلاصه مطلب:

دانلود بازی Candy Crush Soda Saga 1.154.5 اندروید

ادامه مطلب گزارش کد : 2237
دانلود بازی Heroes Evolved 1.1.48.0 اندروید
خلاصه مطلب:

دانلود بازی Heroes Evolved 1.1.48.0 اندروید

ادامه مطلب گزارش کد : 2236
دانلود بازی BLEACH Brave Souls 9.5.0 اندروید
خلاصه مطلب:

دانلود بازی BLEACH Brave Souls 9.5.0 اندروید

ادامه مطلب گزارش کد : 2235
دانلود بازی Snipers vs Thieves 2.9.35134 اندروید
خلاصه مطلب:

دانلود بازی Snipers vs Thieves 2.9.35134 اندروید

ادامه مطلب گزارش کد : 2234
دانلود بازی Injustice 2 3.4.0 اندروید
خلاصه مطلب:

دانلود بازی Injustice 2 3.4.0 اندروید

ادامه مطلب گزارش کد : 2233

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان