خوش آمديد

عکس کده - سایت تفریحی سرگرمی

http://www.photoname.ir/

عکس کده - سایت تفریحی سرگرمی - 6

سایت تفریحی سرگرمی شامل عکس نوشته,استیکر,بازیگران,فیلم سینمایی,رمان,آهنگ,اسم نوشته,مدل مانتو و لباس,برنامه و بازی های اندروید,کتاب و رمان,پروفایل نام ها,مدلینگ

سایت تفریحی سرگرمی شامل عکس نوشته,استیکر,بازیگران,فیلم سینمایی,رمان,آهنگ,اسم نوشته,مدل مانتو و لباس,برنامه و بازی های اندروید,کتاب و رمان,پروفایل نام ها,مدلینگ

دانلود رایگان بازی فوق العاده Spec Ops: The Line برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

هزاران نفر جان خود را از دست دادند ، از جمله سربازان آمریکایی که برای تخلیه شهر فرستاده شده اند. امروز ، این شهر در زیر ماسه مدفون شده است ، شفاف ترین ویرانی جهان. اکنون ، یک سیگنال رادیویی مرموز از دبی برداشته می شود و یک تیم Delta Recon برای نفوذ در این شهر ارسال می شود. مأموریت آنها ساده است: بازمانده ها و رادیو را برای Evac پیدا کنید. آنچه آنها پیدا می کنند شهری در چنگال جنگ است.

   

ادامه مطلب گزارش کد : 2247
دانلود رایگان بازی Darksiders Genesis برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

هنوز هم با یادآوری وقایع Eden ، WAR و STRIFE وظیفه جدیدی به شما داده شده است - LUCIFER ، پادشاه شیطان مبهم و فریبنده ، قصد دارد با اعطای قدرت به تسلط شیاطین در سراسر جهنم ، ناراحتی را از این توازن درآورد . جنگ و جدال باید این اربابان را شکار کند ، اطلاعات را جمع کند و در نهایت راه خود را با یک توطئه درهم و برهم شیطانی که تهدید می کند برای همیشه تعادل را برهم زده و همه آفرینش را آشکار می کند ، بجنگید.

   

ادامه مطلب گزارش کد : 2246
دانلود رایگان بازی Rogue Legacy برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

باید تریلر را بررسی کنید. این بازی بهتر از من تا به حال می تواند توضیح دهد. اگر واقعاً بخواهید درباره این بازی بخوانید ، پس باید لیست گلول های ما را در زیر ببینید. ماجراجویی تولید شده از رویه. قلعه های جدید را با هر زندگی کاوش کنید. سرکش شخصیت شما می میرد ، اما با گذشت هر کدام ، سلطه شما رشد می کند و قوی تر می شود. تن از صفات منحصر به فرد که باعث می شود هر نمایشنامه ویژه شود. آیا تا به حال می خواستم دچار نارساخوانی شویم؟ اکنون می توانید بیش از 8 کلاس را انتخاب کنید (9)! هر کلاس توانایی های منحصر به فردی دارد که شیوه بازی شما را تغییر می دهد.


  

ادامه مطلب گزارش کد : 2245
دانلود رایگان بازی Telling Lies برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

این فیلم دو سال در زندگی صمیمی چهار نفر را پوشش می دهد که داستان های آنها با یک واقعه تکان دهنده مرتبط است. با تایپ کردن اصطلاحات جستجو ، پایگاه داده را کاوش کنید ، کلیپ هایی را که در آن کلمات صحبت می شوند تماشا کنید و داستان خود را با هم جمع کنید. برخلاف هر چیزی که قبلاً بازی کرده اید ، Telling Lies یک تجربه صمیمی و شدید است . بازی ای که در آن حقیقت تصمیم می گیرید.


  

ادامه مطلب گزارش کد : 2244
دانلود رایگان بازی Renzo Racer برای کامپیوتر
خلاصه مطلب:

شخم زدن از طریق اشیاء غیر قابل تخریب ، پرش از رمپ ها و مراقب سنگ های پراکنده ، درختان افتاده ، یخ سیاه و اسلایدهای نفتی باشید! به جاده ضربه بزنید ، پدال را روی فلز بگذارید و از یک عمل شدید و شایسته یک قهرمان مسابقه واقعی لذت ببرید. آهنگ های خاص یا مسابقات را در برابر اتومبیل های AI و یا همچنین در مقابل یک دوست در حالت محلی 2 بازیکن پخش کنید.

   

ادامه مطلب گزارش کد : 2243

اخبار سینما

اخبار سینمای داخل و خارج

نقد و بررسی

نقد و بررسی بهترین فیلم های جهان